Mobil

Netflix İndirme Özelliğini Yeniledi!

Abone Ol 

Netflix İndirme Özelliğini Yeniledi!

Netflix’in gün geçtikçe arayüzünü yenileme işlemleri sürüyor. Netflix’te dizi film indirme özelliği son gelen güncelleme ile yenilendi. Netflix Android uygulamasında artık kullanıcı izleme deneyimine göre beğenebileceğiniz dizi film içeriklerini otomatik indirme ve öneride bulunma özelliği getirildi.

[lwptoc width=”full” skipHeadingLevel=””]

 

Profil başına 5GB alana kadar indirme yapabileceğiniz bu yenilikte ilk olarak alan boyutunu belirledikten sonra, bir Wi-Fi ağına bağlantı kurduğunuza sizin daha önce izlediğiniz içeriklerden yardım alarak beğenebileceğiniz içerikleri indirme işlemini başlatıyor.

Akıllı İndirmelerin Gelişmiş Versiyonu

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu 2018 yılında kullanıcılara sunduğu özellik olan Akıllı İndirmeler özelliği, kullanıcılar tarafından büyük ilgi duymuştu. Yeni getirilen özellik ile birlikte Akıllı İndirmeler’in geliştirilmiş olduğu görülüyor.

 

Yeni özellik, Netflix‘in içeriğindeki tüm içerikleri sizin için seçip indirebilir. Ancak, lisans kısıtlamaları nedeniyle bazı dizi ve filmlerde sınırlamaların olacağı tahmin edilmekte.

Ortaya çıkan yeni özelliğin, Netflix’in kalabalık içerik kataloğuna göz atmak zorunda kalmadan yeni filmler ve diziler keşfetmek için büyük bir nimet olacağı kesin.

Yazımızı beğendiyseniz yorum yapmayı ve hala sitemize üye değilseniz üye olup paylaşım yapmayı unutmayın.

1tekno.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu