Teknoloji Haberleri

Oppo Band Türkiyede Satışa Sunuldu

Abone Ol 

OPPO, yeni ürünü OPPO Band ile dün itibarıyla Türkiye pazarına giriş yaptı. Ürün 349 TL ile satışa sunuldu, ilk aşamada ise sadece siyah renk ve silikon kayışı olacak. OPPO Band Akıllı Bileklik Türkiye’ye Geldi!

OPPO Band Akıllı Bileklik Türkiye’ye Geldi!

OPPO Band Akıllı Bileklik Türkiye'ye Geldi!

Söz konusu akıllı bileklik  1,1 tam renkli AMOLED ekran, yoğun renklere ve yüksek çözünürlüğe sahip. Ayrıca darbelere ve çizilmeye dayanıklı olması için kavisli bir katmanı mevcut. Çoğu akıllı bileklikte de bulunduğu gibi ekran üzerinde maksimum 50 karakter görüntülenebiliyor.

Ayrıca kullanıcılarının rahatlığını düşünen firma, telefon ile sorunsuz bir şekilde entegre oluyor; bu sayede de gelen bildirimleri görebiliyorsunuz. Mevcut olan alarm kurma özelliği ile titreşim ile uyanmanız mümkün. Ek olarak bulunan hava durumu göstergesi ile de havanın durumuyla ilgili tahminleri alabilirsiniz.

Telefon bağlantısı sayesinde fotoğraf çekmek için akıllı bandı kullanabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzu kaybettiğinizde kısa bir zamanda bilekliğinize arama bildirimi göndererek telefonunuzu bulabilirsiniz.

Sp02 sensörü (kandaki oksijen seviyesinin değişkenliğini izleyen sensör) sayesinde uyku süreniz ile ilgili bilgileri görebilirsiniz. Söz konusu bu özelliğin daha iyi bir uyku çekmenize yardımcı belirtiliyor. Ayrıca uyku hesaplamalarının yanında bu sensör kalp atış hızınız ile alakalı verileri de sunuyor. Eğer kalp atış hızınızda bir anormallik olursa bileklik size titreşimli bir şekilde uyarı veriyor.

Oppo Band’ın içinde bulunan egzersiz modu sayesinde gün içerisinde yaptığınız spor aktivitelerini görebileceksiniz. Egzersiz esnasında kat ettiğiniz mesafeyi ve diğer ölçümlerinizi gerçek zamanlı kayıt etme özelliği mevcut. Söz konusu mod içinde yer alan bir diğer özellik ise Yağ Yakma Koşusu özelliği. Bu özellik sizlere kilo verme ve yağ yakma konusunda yardımcı oluyor.

OPPO Band Akıllı Bileklik Fiyatı Ne Kadar?

Oppo Band’ın normal versiyonu yurtdışında 28 dolar fiyatıyla satılıyor. Metal çerçeveye sahip olan versiyonu ise 35 dolardan satışta. Türkiye’de satışa sunulan Oppo Band Akıllı Bilekliğin fiyatı ise 349 TL.

Peki siz bu yeni çıkan bileklik hakkında ne düşünmektesiniz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Yazımızı beğendiyseniz yorum yapmayı ve hala sitemize üye değilseniz üye olup paylaşım yapmayı unutmayın.

1tekno.com  kizloji.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu